Blog 1

To se děje!

V pondělí ráno jsem šel nakoupit do krámku blízko našeho domu. Když jsem vešel, tak mne chytila nějaká paní se slovy: “Já vás hledám. Před rokem jste se za mne modlil a bolesti páteře na rok úplně zmizely. Měla jsem s tím léta velké problémy a po modlitbě úplně pryč. Teď po roce se to začalo ozývat znova. Tak vás hledám, abyste se za mne modlil.” Domluvili jsme se na další den, že popovídáme a budeme se modlit. Druhý den vše proběhlo úžasně, když jsem na ni položil ruce, skoro křičela, jak ji to brní. A bolest pryč.

Viděl to majitel obchodu, kterého znám a mockrát jsem s ním mluvil o Ježíši a řekl: “Pepo, já už tomu taky věřím. Mám od mala problémy s rameny. Můžeš se za mne pomodlit, aby bolest odešla?” Modlil jsem se tedy za ramena.

Do toho vešla jiná paní a vyzvídala, co se děje. Jak uslyšela o uzdraveních, chtěla, abych se za ni také modlil. Dostal jsem také nějaká proroctví a mluvili jsme poté o Ježíši, v jehož jménu prožili uzdravení. Všichni opravdu nadšeně přislíbili účast na 15.5 otevření našich nových prostor.

...Dnes ráno jsem se chystal do práce. Přišel jsem k autu a na něm byl přilepen lístek od majitele krámku.. Přikládám... Díky Ježíši

Pepa Prokop, Plzeň, 27. dubna 2016

  • 18. květen 2016