NovinkySemináře 13. - 14. 10. s Wolfhardem Margiesem

Pozvánka ne setkání
Pozvánka ne setkání

nove_2_2018


Ricardo Rodríguez: Dotkl se mě

Knihu můžete objednat na našem eshopu nebo na stránkách kcp.webnode.cz/vydavatelstvi-kcp/


VELKÝ VÝPRODEJ NA NAŠEM ESHOPU

eshop

novaKniha


Bill Johnson: Posilni se v Hospodinu

Když byl v těžkých podmínkách, jeho rodinu odvedli do zajetí, jeho město vypálili, všichni jeho lidé byli proti němu, král David se posílil v Hospodinu, porazil nepřátele a vyvedl rodinu ze zajetí.


Někdy se ocitáme v situacích, kdy ani přátelé nedokážou způsobit, abychom nabyli vnitřního klidu a prošli těžkým obdobím bez úhony. Ale je možné se osobně posílit v Bohu. Jak na to se můžeš naučit v knize od Billa Johnsona, která právě vychází v češtině.


“Jakkoli těžké zkoušky tě potkaly, tato kniha ti pomůže uchopit Boží zaopatření...”
- Dr. Mahesh Chavda


Knihu můžete objednat na našem eshopu nebo na stránkách kcp.webnode.cz/vydavatelstvi-kcp/


NOVINKY Z VYDAVATELSTVÍ KCP:

obal


BŮH JE DOBRÝ

Bill Johnson


"Bůh je dobrý," je více než pozitivní myšlenka, teologický koncept nebo biblické prohlášení. Tvůj postoj k těmto třem slovům určuje tvůj osud a životní realitu.


Knihu můžete objednat na našem eshopu nebo na stránkách kcp.webnode.cz/vydavatelstvi-kcp/

obal


UZDRAVOVÁNÍ: NAŽIVO

Bill Johnson a Randy Clark


Uzdravování: naživo vás usadí do obývacího pokoje spolu s Billem Johnsonem a Randy Clarkem. Není to návod „jak na to“, ale katalyzátor aktivující vaši víru, abyste začali dělat Ježíšovy skutky, kamkoli půjdete. S pokorou a upřímností sdílejí Bill a Randy své postupy učení i svá obchodní tajemství, která se při následování vedení Ducha svatého dozvěděli. Tematicky navazuje na úspěšnou knihu Základní průvodce službou uzdravování napsanou stejnými autory.


stranky kcplzen

SPUSTILI JSME PRO VÁS NOVÝ ESHOP

eshop

BESTSELLER OPĚT V PRODEJI V MĚKKÉ VAZBĚ A LEVNĚJI!

obal

VYŠLO V ROCE 2016:

obal

ŽIVOT V NADPŘIROZENÉ UZDRAVUJÍCÍ MOCI

Kniha od Chrise Gora (ředitele služby Healing Rooms ve sboru Bethel, Redding, Kalifornie, USA)
Měkká vazba (144 stran), cena 189,- Kč.


Říkal sis někdy, věřím, že Bůh uzdravuje. Ale služba uzdravování? To je pro…někoho na pódiu? Někoho superduchovního? Někoho, kdo je lepší než ty?
Chodit v Boží uzdravující moci je snadnější, než sis dovedl představit.


V knize Život v nadpřirozené uzdravující moci Chris Gore zbavuje Boží nadpřirozenou moc mystického nádechu. Ukazuje, že i ty můžeš být vyškolen a zmocněn k tomu, abys vstoupil do životního stylu chození v uzdraveních a zázracích.
... Chris Gore je učedníkem Randyho Clarka, strávil nějaký čas v jeho týmu. Nová kniha, která je plná jeho osobních svědectví, přináší téma uzdravování ve stejném duchu jako v ČR velmi oblíbená a téměř vyprodaná kniha Základní průvodce službou uzdravování od autorů Randy Clark a Bill Johnson.


Všechny uvedené tituly nabízí vydavatelství KCP. Můžete objednávat na kcpribram@atlas.cz nebo kcp.webnode.cz.


obal


ROZHODUJÍCÍ OKAMŽIKY

Rozhodující okamžiky přinášejí fascinující pohled na to, jak pozoruhodným způsobem si Bůh použil obyčejných lidí, aby měnili běh dějin. Jde ale o víc než jen o dějiny: Tato kniha vrhá světlo na dnešek a odhaluje nám budoucnost. Je to v podstatě prorocká kniha, která odkrývá, jak chce Bůh jednat v našem životě a jak chce skrze nás naplňovat své záměry.

obal


TEĎ UŽ MI VODA ŠPLOUCHÁ U KOTNÍKŮ

Úžasná sbírka básní, která je i velmi vhodným evangelizačním materiálem!

Asi není mnoho těch, kteří by milovali a zůstávali věrni Božímu království víc než autorka těchto básní. Nelze se tedy divit, že Pán odměnil její více než dvacetiletou věrnost a použil si ji nyní k sepsání této sbírky, o níž jsme přesvědčeni, že se stane mocným nástrojem Ducha svatého v šíření Božího království.


obal


UZDRAVENÍ DUŠEVNÍCH NEMOCÍ

Wolfhard Margies


11.4.2016 jsme přivítali další přírůstek do naší vydavatelské sbírky!


Tentokrát je to kniha/ učebnice Wolfharda Margiese, odborníka v oboru psychiatrie, ale především v oblasti pastýřské péče, zaměřená na uzdravení duševních nemocí na základě biblické víry, myšlení a postojů založených na Božím slově. Jedinečná kniha nepostradatelná pro služebníky v pastýřské péči, ale i pro jednotlivce, kteří sami chtějí žít ve zdraví, jež jim náleží a které Ježíš vydobyl na kříži.

Svým obsahem navazuje na autorovy předchozí tituly Uzdravení Jeho slovem, OsvobozeníÚnik z vězení nemoci, zvyku a zákonictví - vše vyprodáno. Některé své dosavadní poznatky aktualizuje a ještě prohlubuje.


Objednávat můžete na kcp.webnode.cz.


obal
obal


ZVUK NEBE, SYMFONIE ZEMĚ

Kniha od Raye Hughese je o nebeském zvuku a jeho biblické podstatě, která nemá obdoby. Vhled, který autor má do oblasti zvuku a jeho významu je nevídaný. Každý, kdo chce více porozumět Božímu plánu s hudbou pro uctívání tady na zemi, tuto knihu nemůže minout.


Objednávat můžete na kcp.webnode.cz.


Ve vlnách

Tak je to tady! V sobotu 15.8.2015 vyšlo album s názvem Ve vlnách nahrané skupinou Křesťanského centra Příbram. V albu bude 12 písní převzatých od autorů jako například Bethel Music, Jesus Culture, Hillsong United...
CD si můžete objednat na stránkách www.kcp.webnode.cz nebo emailem na kcpribram@atlas.cz
Texty a akordy k písním najdete v záložce Ve vlnách.


Video Jakea Hamiltona z Betlémské kaple v Praze

V listopadu 2014, kdy měl Jake Hamilton koncerty v České republice, se zastavil v Betlémské kapli v Praze, aby zde živě nahrál akustickou verzi "Looking for One" a připomněl si, co se zde odehrávalo v období Jana Husa.