Co se to zase děje?

Toto je další svědectví o Boží dobrotě, která se projevuje uzdravením z minulého týdne.

Asi před rokem jsem se modlil za jednoho nevěřícího známého, který měl dlouhé roky problémy s ramenem. Zpočátku byl velmi skeptický, ale po modlitbě prožil úlevu. Teď nedávno jsem ho potkal a první, co mi vyprávěl, že bolest v rameni se mu od té modlitby už nikdy nevrátila.

Chvíli potom, co jsem to od něj slyšel, jsem šel na ranní modlitební procházku a potkal jednu známou, která si stěžovala na bolest krční páteře. Položil jsem ji ruku na rameno a modlil se za ní. Bolest okamžitě ustoupila. Viděla nás vrátná z jejího zaměstnání a byla zvědavá. Známá jí pověděla, co jsme to prováděli a paní vrátná měla také zájem, abychom se za ni modlili, protože ji delší dobu bolela páteř.

Vložili jsme na ni ruce a pozvali Ježíše, aby se projevil a paní uzdravil. Je věrný, takže nejen, že paní vrátná cítila teplo, ale také prožila, že bolest odešla. Odpoledne po celém dni bez bolesti, jakoby stále nemohla pochopit, co se to vlastně stalo.

Je to jednoduché: Ježíš chodil po téhle zemi a uzdravoval každou nemoc i bolest, na kterou narazil - dělal lidem dobře. Protože se mu zalíbilo dělat lidem velmi dobře, poslal nás, abychom šli a také uzdravovali nemocné a říkali lidem evangelium - dobrou zprávu o Božím království. Kdo to přijme, prožije, jak moc je Bůh dobrý.

J. Prokop, Plzeň

  • 22. listopad 2016