Nebe přichází

Když jsem poprvé četla knihu Billa Johnsona „Když nebe pronikne na zem“, dlouho mi trvalo, než jsem se dostala pod povrch toho, o čem Bill píše. Bylo jasné, že to není složité a zároveň nebylo snadné pojmout hloubku toho obsahu. Proto jsem měla velikou radost, když jsem mohla spolupracovat na překladu kniky „Nebe přichází“ pro děti. Některé věci mi „docvakly“ teprve při četbě této dětské verze, zčásti už při korektorské práci na knize. Asi nejvíce to, že nejde o nějaké nové, převratné učení, ale spíš o ten praktický každodenní život s Bohem.
Každé z mých tří dětí dostalo tuto knihu od nás jako dárek a věřím, že to je dobrá setba. Magda Humlová, KCP

Štěpán:
Knihu jsem dostal od rodičů. Naučila mě, jak být se svým Tatínkem – Bohem a také jak si povídat s Duchem Svatým. Dřív jsem vůbec nevěděl co říkat, když jsem se měl modlit, ale to se hodně změnilo. Naučil jsem se trávit čas s Králem. Tuhle knížku doporučuju všem, kdo už umí číst a jestli neumí, ať si jí určitě nechá přečíst od rodičů.

Danča:
Díky knize Nebe přichází jsem objevila, kdo jsem v Bohu. Že jsem jeho dítě, jeho milovaná princezna. Já jsem to opravdu dřív nevěděla. Myslela jsem si, že Bůh je sice hodný, ale na mně mu moc nezáleží. Také jsem v sobě začala nacházet dary, které mi Bůh dal a využívat je k tomu, proč mi je dal. Teď vím, že nemusím čekat, až vyrostu, ale můžu změnit svět už teď. Snad nejvíce jsem ráda za to, že jsem se dozvěděla o důležitosti Ducha svatého! Dříve jsem ho hodně přehlížela, ale když jsem četla tuhle knížku, tak mi to docvaklo!
A moc se mi líbí, že ta knížka je napsaná tak, že to pochopí každý. Může si to přečíst i dospělý! Tahle knížka je pro mě takový poklad. Pokaždé, když jí čtu, mě oslovuje novými věcmi.

  • 27. duben 2015