Blog 1

SLYŠÍM JEHO HLAS ...

13. říjen 2017

V úterý jsme, jako obvykle, šli se skupinkou ven do města, konkrétně do jednoho obchodního domu, s rozhodnutím, že budeme poslouchat Ducha svatého a dáme Mu příležitost, aby skrze nás mluvil k lidem, kteří Boha osobně neznají.

Procházely jsme se s Aničkou M. a ona mi říkala nějaká svědectví, jak jí Duch svatý ukázal, co některé lidi bolí a jak se pak za ně mohla modlit. Přiznala jsem, že takováhle slova poznání moc často nemívám a hned jsem také požádala Boha, aby mi nějaké takové slovo dal.

Jak jsme tak procházely okolo stánku s masem, napadlo mě, že tu paní prodavačku jistě něco bolí a tak nějak nejasně mi připadalo, že asi kotník. Protože jsem si nebyla jistá, řekla jsem jen Aničce, že si myslím, že se máme modlit za tu paní. Anička ale právě v tu chvíli měla dojem, že někoho bolí kotník (!), jen nevěděla koho. To už nám bylo jasné, že Bůh tu právě něco dělá.

Oslovily jsme ji a ona okamžitě potvrdila, že s tím kotníkem máme pravdu. Byla z toho celá vyjukaná a ptala se zákazníků, kteří mezi tím přicházeli, jestli věří v Boha a vyprávěla jim, co jsme jí právě pověděly.

Když měla konečně chvilku, dovolila nám se za ni modlit. Anička požehnala její noze a já jsem ji požádala, zda to může vyzkoušet. Ona se prošla a s překvapením na nás zůstala zírat. Kotník ji zcela přestal bolet. Bůh je dobrý, zná tě a miluje. Také chce, abys Mu důvěřoval a riskoval, když vstupuješ do nových zkušeností se slyšením Jeho hlasu.

J. Dražanová, KC Příbram

  • 3. prosinec 2017