Blog 1

Bethel – Co jsem prožil při uctívání

Hned, co se vstoupí do budovy Bethelu, je vidět, že tady Bůh jedná. Každý kdo tu má nějakou službu ví, kdo je a má hluboký vztah s Tátou. Na lidech je to prostě vidět. Také mě překvapilo, jak jsou zde lidé milí, jakou mají úctu a zároveň volnost.

V neděli 17.5. na večerních chvalách v Bethelu bylo Boží přítomnosti na rozdávání.V jedné písni se zpívá, ať mé srdce chce jenom Tebe a nic jiného. V tu chvíli mi Bůh ukázal, jak strašně mu jde o to, abych věděl kdo jsem a co v Něm mám. Já jsem dostal strašnej hlad po Božím jednání. V tu chvíli se vložil do chval Tom Crandall (pastor mládeže), modlil se a proklamoval oheň do našich životů. Eric Johnson na mě položil ruku a Tom C. se modlil za úplné vydání k jeho záměru. Později mi došlo, jak důležité je hlídat si naše propojení s nebem. Protože s hladem po Božích skutcích se mnohem lépe Boží království šíří.

Na konci shromáždění jsme si šli jako skupina pro modlitbu k pódiu. Už nějakou dobu nosím na krku klíček s nápisem "Dream" a jeden chlapík, mi prorokoval, že jsem snílek a že můžu snít. Dřív jsem si to neuvědomoval, jak mocné je zjevení, že už nejsme hříšníci, ale jsme všichni jeho děti a všichni můžeme mít sny a každý je může pronásledovat, protože s Bohem nic není nemožné.

Rozhodl jsem se, že je načase přestat reptat a postavit se nebi a Boží lásce čelem. Jak můžu ve spoustě knížek z Bethelu číst, zjevení Ježíše v nás je opravdu veliké. Dostal jsem hlad a je na mně si ho společně s vděčností udržet.

David Z. (16let)

  • 15. červen 2015